PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=653493}

Bitwa roku

Battle of the Year
6,5 5 647
ocen
6,5 10 1 5647
5,0 4
oceny krytyków
Bitwa roku
powrót do forum filmu Bitwa roku

Wszystko było w miarę do przyjęcia do momentu finałowej bitwy, która pokazała to wszystko w tak wypaczony i groteskowy sposób ,że łapałem się za głowę nie mogąc uwierzyć że tylu prawdziwcyh bboys zgodziło się brać udział za pieniądze w tak przekłamanej farsie. Wiadomo , że cała ta kultura musiała zostać pokazana w taki sposób by film dobrze się sprzedał wśród "amerykańskich gimbusów" i zarobił na siebie, ale myślę że można było to zrobić z większą klasą i wyczuciem a film mógłby stać się następcą kultowego "Beat Street" z 1984 roku(prawdziwa biblia dla bboys a nie Planet Bboy), a tak niestety wyszedł miałki "brekdensowy step up".

ocenił(a) film na 6
oldskule

Dobrze przynajmniej, że w ogóle wrócili do tematu i pokazali troszkę breakdance z pozytywnej strony. Nie zapomnijmy, że to taniec powstały w latach 70-tych, tak jak punk-rock, o którym już (niestety) całkiem zapomniano ... Nie znam się na b-boy-ingu (?) ale film przynajmniej pokazał takim lamerom jak ja, do czego zdolne jest poświęcenie i pasja (i ludzkie ciało).
Naprawdę godne podziwu są wyczyny taneczne ludzi z tego kręgu muzyczno-kulturowego (znaczy się hip-hopu) ... Ode mnie - przede wszystkim za odświeżenie tematu - nota 7/10 (chociaż film sam w sobie słaby, raczej 6 byłaby już wystarczająco wysoką oceną)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones