PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=835074}
5,9 1 592
oceny
5,9 10 1 1592
4,3 16
ocen krytyków
Brigitte Bardot cudowna
powrót do forum filmu Brigitte Bardot cudowna
krupastas

Też jestem bardzo ciekaw filmu i jak fabuła będzie połączona z pojawienie się takich gwiazd jak Birgitte Bardot czy Lize Taylor (co do wyborów aktorek można dyskutować), natomiast żeby nie wyszedł z tego taki bezcelowy miszmasz.

buterfly

Zanim powszechnie zaczęto kręcić filmy kolorowe, reżyserzy kombinowali przede wszystkim ze scenografią i oświetleniem – najlepszym przykładem tego jest ekspresjonizm i dzieła Fritza Langa. Widze tu analogie

Betty_Lou

Dzięki za komentarz przypominałaś mi tym samym o filmie. Co do twórczości Fritza Langa to akurat w jego przypadku gra tak zwanymi cieniami była zawsze przemyślana, dlatego również techniczne jego filmy były perfekcyjne. Połączenie snu i jawy nie zawsze wychodzi dobrze i bywa, że film w efekcie może być na siłę zbyt artystyczny, takie miałem odczucie, w tym roku oglądając film Blondynka, fabrykowany film o na temat Marilyn Monroe jak obejrzę ten film dam znać, jak wyszło w tym przypadku.

buterfly

Blondynka była niewypalem, ale pokladam duze nadzieje w tej produkcji.

krupastas

Wyjdzie z tego ... potworek.

Shadow_dawnego_ggggggg

Szkoda, że w filmie nie ma Marlona Brando mógłby go zagrać Józef Pawłowski.

ocenił(a) film na 1
krupastas

Niestety, nic dobrego

kitkaaat

ale dlaczego akurat nic dobrego? ta ocena wynika p obejrzeniu filmu, czy to hejt dl hejtu?

maksymilian_pankiewicz

polacy tylko krytkuja, a wiekszosc z nich nawet nie widziala tego filmu

krupastas

ja czekam z niecierpliwością na premierę!

p_stefaniak_88

przedpremiera była kilak dni temu, a premiera kiedy? chyba pod koniec tego miesiaca

ocenił(a) film na 9
Betty_Lou

Premiera 21.10, tez chętnie zobaczę. Według mnie, nie ma innej polskiej aktorki, która fizycznie była by tak podobna do BB, zresztą ponoć sama Bardot zaakceptowała Opozdę.

ocenił(a) film na 10
p_stefaniak_88

jak, udało się dotrzeć? ja z całego serca polecam to widowisko kinowe

krupastas

Też jestem ciekawa!

ocenił(a) film na 8
krupastas

Widziałam wczoraj, Opozda świetna w tej roli, to Jej 5 minut. Film ma ciekawą formę, trochę taką artystyczną, bardzo mi sie podobał.

ocenił(a) film na 8
krupastas

Polecam, to film inny niż wszystkie. Dawno już nie widziałam w polskim kinie tak pokazanego obrazu. Wart zobaczenia.

krupastas

No i wyszła perełka:) Film nie jest biografia BB. Pięknie pokazany obraz tamtych lat, jestem pod wrażeniem strony wizualnej filmu, cudo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones