PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368308}

House

4,8 935
ocen
4,8 10 1 935
House
powrót do forum filmu House

8/10

ocenił(a) film na 8

bardzo fajny film, miło i przyjemnie sie oglada... zaskoczylo mnie ze pobralem film, ogladam i patrze jakis koles gada po angielsku i do deląga jest podobny :P i chwile potem wbijam na ten serwis i wszystko jasne. Dziwne i zarazem smieszne jest to ze polscy aktorzy jak nawet rosati zagrali w tym filmie ułamki sekund, film dobry i nie przewidywalna fabuła na plus oczywiście.

ocenił(a) film na 7
Efekt

Przychylam się do tej opinii. Może 8 to zbyt optymistyczne podejście do jego oceny jednak film naprawdę jest niezły, a na pewno wypada bardzo dobrze w swojej klasie.

Rzeczywiście zawał nikomu przy seansie nie grozi, ale fabuła jest ciekawa,a końcówka zaskakująca. Film jest dość krótki i bardzo przyjemnie się go ogląda. Polecam jeżeli ktoś ma ochotę na tego rodzaju kino :).

Swoją drogą Deląga i Rossati umieścili w czołówce filmu chyba tylko dla uwidocznienia w nim polskiego akcentu . Za takie role w "normalnym" filmie nie wiem czy zostaliby wymienieni w napisach końcowych ;)

Efekt

Pamiętam jak ten film kręcili w Łodzi i na przedmieściach,i potem nic na temat tego filmu nigdzie nie słyszałem(aktorzy z tego filmu mieszkali w Grand Hotelu na Piotrkowskiej)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones