PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=368308}

House

4,8 936
ocen
4,8 10 1 936
House
powrót do forum filmu House

Jeszcze póki gości ich ta rodzinka zapowiada się ciekawie. Później następuje taki miszmasz różnych horrorów. Taka niestrawna zupa z wielu różnych elementów zapożyczonych z innych zup i nie bardzo pasujących do siebie. Robi się po prostu bzdet. Do tego strasznych momentów praktycznie nie ma w tym filmie. Moja ocena 4/10 .

ocenił(a) film na 5
Jimbo_

Popieram, nic szczególnego. Taki sobie filmik do poduchy. Horrorem z pewnością to on nie jest, wszystko jakieś takie nieposkładane mi się wydało. Nie ma żadnego punktu przewodniego, elementu psychologicznej grozy, tak jak chociażby w The Eye, Mirrors czy Saw.

Astraroth

---SPOILER---
Zgadzam się.początek filmu jeszcze w miarę ale im dalej tym gorzej, ani się obejrzałam już był koniec filmu. Aktorzy irytowali, ciągły grymas strachu Steph i to jej Jack, Jack zbytnio nie przemówiło do mnie, wręcz momentami śmieszyło, kusicielka, która i tak nic nie wyniosła z "lekcji" była przewidywalna do ból podobnie zresztą jak cały film.
Generalnie od początku do końca wiadomo co i jak, skrót, podejrzana Betty, rąbnięty synek nic ciekawego.
Gorzej dla tych co widzieli ww horrory, dostrzegą oni liczne podobieństwa, wiem, że głupie jest takie gadanie "to już wszystko było" ale taka jest prawda, że można zapożyczyć albo wzorować się na innych filmach ale zrobić coś ciekawego a House według mnie taki nie był, strata czasu. Jedyne plusy to barwy i gra rodzinki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones