PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=783032}
6,1 37 472
oceny
6,1 10 1 37472
5,6 21
ocen krytyków
Podatek od miłości
powrót do forum filmu Podatek od miłości

Film nienajgorszy, słodki, jak każda TVNowska komedyjka, ale na łopaty rozwaliło mnie zakończenie, a właściwie jego fragment: Marian w celu odnalezienia Klary na statku do Szwecji, jedzie Estakadą Kwiatkowskiego - OK. Następne mamy ujęcie, gdy jedzie z Chylonii w stronę Koleczkowa - WTF? Przecież jadąc Estakadą, miał do statku 1,5 km w linii prostej - po cholerę tam pojechał?? No dobra, po chwili jednak zawrócił i jechał z powrotem w stronę Chylonii, po czym zaliczył rów. Wsiadł na rower i pojechał na stację Shell - a ta, najbliżej jest tuż przy porcie, żeby tam dojechać, musiał kurła mijać statek Stena Line!!

Dużo absurdów? To jeszcze nie koniec! Poprosił o pomoc kierowcę ciężarówki, żeby go podrzucił. Jadą, jarają zioło, śpiewają, jest wesoło. I mamy ujęcie...z wiaduktu, obok Ikei w Gdańsku... Naprawdę Warszawiaki są takimi nieogarami, czy Marian tak bardzo zachlał pałę?

Dzimihumunukulapula

Też mnie to rozwaliło! ;D Miałam takie samo spostrzeżenie. Twórcom się wydaje, że nikt się nie skapnie, bo trójmiejskie trasy znane są tylko nielicznym. ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones