Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Polska jej nienawidzi, a ona gra dzielnie w tych marnych polskich produkcjach. Dziewczyny zazdroszczą jej urody wyzywając od pasztetów.Tabloidy mieszają ją nie tyle z błotem, co z gnojem.A szkoda, bo potencjał dziewczyna ma i gra całkiem niezle (na tyle jestem w stanie stwierdzić po produkcjach w których zagrała).Polacy to podły naród.Pozdrawiam.

tuttifrutti

A mi się nie dobrze robi jak po raz tysięczny czytam 'dziewczyny zazdroszczą jej urody' Wybacz, ale są kobiety na tym świecie które są ładne,piękne,naturalne, a nawet ładniejsze od niej i nie muszą jej zazdrościć.
Przyznam Ci rację w tym,że mieszają ją z błotem/gnojem, bo nie zasługuje na to, może i ma potencjał, nie wiem, nie przepadam za nią ale też nie nienawidzę jej, bo niby za co? i tak Polacy to podły naród,zawistny...ale zawiść to nie zazdrość. Sama jestem kobietą, i dla mnie nie jest zbyt piękna,ale ma to coś w sobie,coś trochę orientalnego, niestety czasem wygląda jak nieumyta Gwiazdą ją nie nazwę,ale może kiedyś się wybije, mimo wszystko życzę jej szczęścia.

Suou

Mnie też krew zalewa jak słyszę o tej wielkiej zazdrości o urodę. Według mnie Weronika jest przeciętna w stronę ładnej. Zgadzam się z Twoim opisem, też widzę w Weronice coś orientalnego, ale wygląda trochę jak brudna... Taki typ urody. Wiem też, że może się podobać, jest seksowna i też jej kibicuję. Życzę jej szczęścia, bo tak bardzo się stara. Zupełnym beztalenciem też nie jest, mam nadzieję, że zrobi karierę w Polsce i będzie grała w dobrych filmach, dzięki którym zarobi godziwe pieniądze. Jeśli uda jej się z karierą na Zachodzie to tym bardziej będę trzymała kciuki.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Suou

Weronika jest prześliczna a chciałbym z chęcią zobaczyć twoją facjatę jak tak krytykujesz.

Suou

ja ją lubię :)

tuttifrutti

niestety le nikt jej nie zazdrości urody, a jak się w Polsce nie podoba to niech wraca do domu :P

tuttifrutti

A mnie się wydaje, że jednak masz rację pisząc to, iż kobiety/dziewczyny zazdroszczą Weronice urody.
Jak dla mnie jest jedyną dzisiejszą gwiazdką, która ma to "coś", co miejmy nadzieje, pozwoli kiedyś jej się wybić. Moim zdaniem Weronika Rosati jest najpiękniejszą Polką i żadna inna jej jeszcze nie dorównała pod tym względem.
Mam tylko nadzieję, że się rozkręci i jej aktorstwo, również pewnego dnia mnie zachwyci.

bardotek69

srednia jest ehh czemu niby ona jest ładna nawet ponizej sredniej znam wiele ładniejszych kobiet niz ona. ona wyglada troche jak rumunka

maciekklimek

Oczywiscie,ze kobiety Jej zazdrosczcza.Tak bylo zawsze i bedzie
Tym bardziej,ze to pewnie kobiety nakrecaja o tej dziewczynie niechlubne opinie,plotki.Gdyz baby sa msciwe,az do szpiku kosci.Watpie ktory to facet by tak atakowal kobiete.Do tego piekna.Oczywiscie nie wspominam o dwoch degeneratach jak Zulawski i ten zalosny Tede na ktorego mojej sliny szkoda.Zal mi jej gdyz jest wrazliwa osoba i bierze sobie napewno do serca negatywne informacje o niej samej.Jest slodka,ma swoj niepodwazalny styl.Drobna ,niska,kobieca.Przedewszystkim ma dusze artystki,jest krucha.Bardzo mi przypomina mnie sama dlatego mam do Weroniki bardzo cieple uczucia.

Isabelle27

Dla mnie Weronika Rosati to najładniejsza polska aktorka. Tylko, że ja mam słabość do tego typu urody. Trochę mi przypomina moją ulubioną piosenkarkę Katie Melua. Tyle że Katie z twarzy ładniejsza ale figurę to Weronika ma lepszą. Z kolei Katie ma głos.. :-)

tuttifrutti

Ogólnie to jakoś ja sam za nią nie przepadam, ale trzeba przyznać, że w Pitbullu była rewelacyjna

Gieras

Polska jej nienawidzi, a ona gra dzielnie w tych marnych polskich produkcjach...

No ale u boku Harvego Keitela i Sharon Stone wystąpiła :d I przyznaje że w pitbullu była ok.

RealKalps

ja ją lubię i zazdroszcze urody, ale od takich i owakich nie bede jej wyzywala. :P Zycze jej jak najlepiej i to co napisalas o Polakach, to niestety prawda...

tuttifrutti

no ale trzeba przyznać, że na początku chrzaniła dyrdymały w jakiś wywiadach no i ta cała afera z "Nocnikiem".. teraz jest lepiej, ale dziewczyna musi sporo się napracować... i mam nadzieję, że będzie występować za granicą, bo w Polsce poza marnymi 'komediami' romantycznymi nic się nie kręci.. ja bym wolała już żebrać niż grać w takich filmach..

diana6echo

podobno też projektuje, tzn pomaga mamie przy tworzeniu projektów sukni np tych inspirowanych filmami (oczywiście nie tymi w których gra) Mi najbardziej podobała się suknia w Marlin Monroe na ostatnim pokazie można ją zobaczyć na You Tube:
http://www.youtube.com/watch?v=rzO5-s6Qecw

Aminka

Żal mi was wszystkich a przede wszystkim tych pasztetów którzy zazdroszczą Weronice jej urody.
Niestety nie jesteście takie piękne jak Ona i nigdy nie będziecie. haha śmiać mi się chce jak mówicie że nie zazdrościcie jej niczego,
Ż A L pasztetów

kamilosbos

dziewczyny znające swoją wartość nie muszą jej niczego zazdrościć :) ty zapewne nigdy nie będziesz przystojny sądząc po takim komentarzu :)

sarah496

Ładna dziewczyna, urocze piegi na nosie. Chyba sympatyczna, z tego co jestem w stanie stwierdzić. Współczuje jej z powodu, tych wszystkich prób i gratuluję uporu. Jednak dla mnie ani jako aktorka, ani jako gwiazda się nie sprawdza. Niema nic w sobie szczególnego, i moim zdaniem nie gra jakoś świetnie.

tuttifrutti

każdy może mieć własne zdanie co do jej urody. wg mnie jest bardzo ładna. dobrze że postanowiła spróbować za granicą - może tam ludzie nie zmieszają ją z błotem. Polacy mają skłonność do niechęci i krytykowania wszystkiego co jest polskie. zobaczcie na oceny polskich filmów.
szczerze mówiąc uważam że większość polskich komedii romantycznych to gnioty ale są też wartościowe, interesujące filmy które są z góry skazane na krytykę tylko dlatego że są polskie....

Irresi

Co do jej urody, to fakt, jest atrakcyjna. Widziałam ją na żywo raz czy dwa i wyglądała wtedy o wiele starzej niż na swoje 27 lat. Wyglądała na smutną, zaniedbaną (choć ubraną w drogie ciuchy) kobietę przed czterdziestką. O jej umiejętnościach wypowiadać się nie będę, bo niczego z nią nie widziałam. Jeśli czegoś jej zazdroszczę to tego, że pracuje w Hollywood. Tu mam zadrę, owszem, ale nienawiści nie czuję, bo i co mi z tego? To by ją do Polski nie zawróciło, a ja bym nie znalazła się tam zamiast niej.

tuttifrutti

haha jest czego zazdrościć niestety ale uroda przeminie

deutschland91

Można jej wiele zarzucić, ale urody nie można odmówić :D Ja ją tam lubię ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones