Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

A przepraszam bardzo, z jakiej to racji tak wysoka ocena? Kto śmie twierdzić, że zagrała na tyle dobrze by budzić podziw albo chociażby uznanie? Należy chyba założyć blokadę rodzicielską nie tylko na programy typu XXX ale i na ocenianie i komentowanie filmów i aktorów dla dzieci, które nie znają się na rzeczy
:)

anielka0000

ja śmiem twierdzić, że ta ocena jest zbyt niska. To dość przykre patrzeć na polską mentalność psa ogrodnika. Skoro tylko wyjechała za granicę i tam coś robi, to już od razu trzeba zgnoić. Bo jej się udało, a Tobie nie. Nie za dużo pudelków etc?
Nawiasem mówiąc, to, że wymienisz dzieci jako te, które oceniają, nie sprawi, że staniesz sie dorosła :)

Sytia

To proszę wymień mi jakieś produkcję filmowe, w których zagrała na tyle brawurowo aby wystawić jej wysoką ocenę...
I dodam od siebie, że nie wspominałam osobiście o tym, że ta kobieta wyjechała za granicę i coś tam próbuje robić... tak więc nie wiem skąd takie zarzuty. O jakiego ci pudla chodzi? ps. Sytia- ja jestem dorosła :)
A co do dzieci... niestety ale bardzo często młodzież wypowiada się lub ocenia jakiegoś aktora, bo mu się on po prostu z buźki podoba... i uważam, że i w tym przypadku się to potwierdziło.

anielka0000

cóż, ja wcale nie uważam, że zasługuje na wysoką ocenę. Ale ocena "5" jest dla mnie całkiem średnia i po prostu nie zgadzam się z tym, żeby wystawiać jej niższą.
Wiesz, gdyby to chodziło wysoką ocenę z pięknej buźki, to mówiłybyśmy o np ~7. Zresztą, idealny przykład: Anna Dereszowska - ocena 7,6...
Co do produkcji, to np. "Obława". I nadal podkreślę, że dałabym jej max 6 i to będąc w wyjątkowo dobrym humorze, ale <5? Nie...
Co do tego pudelka etc, to rzeczywiście, trochę znadinterpretowałam Twoją wypowiedź, za co przepraszam :)

Sytia

:) jak to się mówi pożyjemy zobaczymy, może niebawem pokarze jeszcze co potrafi :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones