Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Kurde włączyłem film Kula w łeb nawet nie wiedziałem że tam gra a tu super rola dziwki późnie
przypadkowo natrafiam na film twardziele znowu o dziwo Rosati i znów dziwka. Osobiście
pamiętam jak kiedys w rozmowach w toku ją jako 18 atke przez przypadek widziałem wtedy
wyglądała nawet ładnie. Teraz mimo 29 lat wygląda strasznie staro. W Pit Bullu chyba tez grala
dziwke. Widocznie w szkołach w ameryce nauczają Polki jak grać dziwkę i widać po tych jej rolach
że ten stary dziad co kiedys ksiazke napisal chyba nie klamal dziewczyna robi to w czym jest
dobra.

lukalek

Dziewczyna się stara, a z naszym polskim akcentem trudno jest zdobyć rolę. Nie jedna szanowana aktorka zaczyna do rozbierania się, czy głupich małych rólek. Kwestia tylko czy jej się uda czy nie. Ale chociaż dziewczyna walczy i się stara, a nie gra w jakimś głupim polskim serialu i wozi się po Polsce.

vhv

Co do rocznika 82 to jesteś bardzo młody zresztą faceci w wiekszosći wolno się starzeją chyba że pija piwko i zero sportu wtedy się zdrowo nie wygląda. Co do pań mało jest kobiet które w tym wieku się jakoś dobrze prezentują z Polskich aktorek to Bachleda Curuś dość dobrze wygląda jak na swój wiek. Stwierdziłem fakt że gra kobiety lekkich obyczajów co do grania takich ról i wyprawach po świecie to żeby zrobić kariery to już chyba ma trochę ża dużo lat na kącie. A co do starszych kobiet to ta Ukrainka która grała w bądzie wygląda dużo lepiej od Weroniki a jest starsza.

lukalek

No niestety też mi się wydaje, że trochę późno, ale fajnie byłoby żeby ktoś z naszego kraju w końcu coś osiągnął.
Bo na razie to jesteśmy znani z wódki i kiełbasy.
I papieża.

vhv

Morz Janowicz co osiagnie w Tenisie wtedy będzie rozpoznawalny na cały swiat. Bo co do aktorow i aktorek to watpie chyba że jakiś romansik z gwiazdorem w Holwood ale to dobra reklama raczej nie jest
.

lukalek

Parę dni temu oglądałem kula w łeb a dziś oglądałem film twardziele i co znowu ona jako dziwka:) Łącznie w tych dwóch filmach widać ją może z 1minutę ale jara się że zagrała w filmie z takimi gwiazdami jak Sylvester Stallone i Al Pacino.
Moim zdaniem nie ma z czego się jarać więc proponowałbym weronika zjedz snickersa:)

lukaaaasz1088

Smutne ale prawdziwe. I niestety wiele Polek czy w filmach czy w serialach wystepuje w roli dziwki.

lukalek

Wydaje mi się, że wiele nie-Polek również w filmach, czy w serialach występuje w rolach dziwek.

madegirl

Ameryki nie odkryłeś:) Jedno jest pewne Weronika granie dziwki ma opanowane do perfekcji:)

lukalek

Nie no,dżentelmen z Ciebie pełną gębą,gratuluję chamstwa.Mówienie o nieznanej sobie kobiecie,że jest dziwką,sugerowanie czegoś takiego to po prostu wyższe rejony podłości i totalny brak kultury osobistej.Bardzo po męsku,naprawdę,gratulacje ;)

michnik6666

Czytałem o niej kiedyś artykuł że Andrzej Żuławski napisał książke Nocnik gdzie pisał o Rostaii i tam opisał ją jako dziwkę ponoć ona sama go podała do sądu i chciała pieniądze za to że ją opisał wiec sama do tego co jest w książce się przyznała ze to niby o niej. A że gra dziwki w wielu flmach to tez jest fakt więc stwierdziłem tylko fakt i nic z mojej strony zero chamstwa.

użytkownik usunięty
lukalek

Tak, tyle że nawet w tych, jakże wymagających, rolach jest niezmiennie drewniana. Wieczna debiutantka. Mitomanka gawędziarka.

lukalek

nie musi je wcale je grac,po prostu jest sobąna pewno żuławski i ten amerykański producent by to potwierdzili

lukalek

Jak to się mówi "życie pisze najlepsze role". Rosati napisało rolę dziwki. W życiu i w kinie. Wystarczy zobaczyć co wyczynia po roli w True Detective. Rzuciła Adamczyka, który jej pomógł podczas wypadku i się nią opiekował, i teraz szuka jakiegoś znanego aktora/reżysera. Typowe szmacisko, Żuławski nie pomylił się nic w swoim dziele, to było do przewidzienia. Prawda boli.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones