Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 215 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Najlepszego

użytkownik usunięty

dla pięknej Weroniki

Rosati jest mi całkowicie obojętna, to przeciętniara.

ColonialMarine

Tym bardziej nie powinieneś zabierać tutaj zdania.

Ludzie, czy nie może być CHOĆ jednego tematu na forum Weroniki w którym nie będziecie opluwać ją swym jadem? Dajcie spokój, zacznijcie żyć...

Ja Tobie również, Weroniko, życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!

Zdrowia, szczęścia, miłości i Oscara, tak jak tego chcesz;)

użytkownik usunięty
bardotek69

I skromna do tego, rzadko taki zestaw można znaleźć

bardotek69

Bo jest niewiele warta, nie dorównuje np: do piet takiej Kayi Scodelario http://www.filmweb.pl/person/Kaya+Scodelario-832797 choć jest to nieznana raczej aktorka ale na ekranie podobna do "naszej " pseudoaktoreczki.

Nie wiem co jej życzyć ? może żeby chociaż drinki mogła podawać na rozdani Oskarów ? co ? bo na więcej Rosati nie zasługuje.

ColonialMarine

No i, jak zwykle - grochem o ścianę... Nie ma dnia bym nie natknął się na krytykę osób znanych bardziej i mniej. Skąd w was ludzie tyle żalu, żółci, złości i zazdrości? Rozumiem, kompleksy, brak własnego życia, zero perspektyw i życie-kierat w kraju w jakim zmusza nas do tego polski rząd. Ale bez przesady!

Widać, że nie tylko nie potrafisz czytać. Uciekasz się do takiej ignorancji by i tak robić na złość i by i tak pisać co ci tam ślina na język przyniesie. Tylko po co?

Twoją ignorancką opinię mam gdzieś, tylko jedna prośba była - byś akurat w tym temacie nie wypisywał swoich negatywnych wypocin. Masz ku temu 99% innych. Nawet jeden, z życzeniami urodzinowymi nie mógł się bez tego obejść. Czy ty mając urodzin i przypadkowo wchodząc w tatki temat chciałbyś przeczytać negatywne opinie o sobie? Coś śmiem wątpić.

Po co porównujesz Weronikę do jakiejś innej aktorki, skoro nie ma dwóch identycznych osób i dwoje ludzi patrząc na to samo widzi co innego? Ile ludzi, tyle gustów, proste.

Jak możesz nazywać Weronikę "pseudoaktoreczką"? Świadczy to tylko i wyłącznie o twoje ignorancji. Radzę obejrzeć "Pitbulla" i "Obławę" i dopiero się wtedy wypowiedź. Budując swój gust po "lekturze" kundelków i innych daleko nie zajdziesz...

Może mógłbyś jej życzyć tego co najlepsze? Wypadałoby w dniu urodzin, nie? Nie, no po co. Trzeba dolać oliwy do ognia.

A ja radzę ci uważać, bo Weronika Rosati dopiero się rozkręca i pokaże wam wszystkim co to znaczy prawdziwe aktorstwo.
Żebyś się nie zdziwił.

Faktycznie jest bardzo atrakcyjna !!!

Bardzo się cieszę że Weronice tak rozkręciła się filmografia, mimo epizodycznych ról: Stand Up Guys, Bullet to the Head, The Iceman, Last Vegas ;-)

Klepałbym jak rumun biedę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones