Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Kompletnie nie rozumiem, dlaczego taki hate na nią leci i dlaczego ma tak niskie oceny? Widziałem kilka jej filmów i jak na Polskę to trzyma solidny poziom. W sumie domyślam się, że te niskie oceny to babsztyle, które zazdroszczą jej urody.

Xsaav

Zgadzam się w zupełności, mało kto ma tak szeroką wiedzę o światowym kinie jak W.Rosatti, szczerze mówiąc mogłaby wykładać historię kina, ale to oczywiście nikogo nie interesuje - łatwiej jechac po niej nie mając o niczym pojęcia. Doceniałam ją od samego początku, dobrze że w ostatnich (dobrych) filmach udowodniła, że potrafi grać. Co do hejterstwa na jej temat to pewnie przysłużyła się też temu żenująca "książka" Żuławskiego. No ale świadczy ona przede wszystkim o autorze...

marinelle

*poprawiam: W.Rosati

marinelle

Wybitna znajomość historii kina nie ma nic wspólnego z tym jaką jest aktorką. O ile mi wiadomo to w filmach gra głównie epizody, więc trudno ocenić co z niej za aktorka

kaleenee

Wielu dobrych, czy obiecujących aktorów da się wyłapać po epizodach, czy małych rólkach w serialach/filmach. Ja przynajmniej tak wielu wyłapałam (seriale zagraniczne) i się zachwycam, jaki to talent zagrać tak charakterystycznie małą rólkę, by widz zapamiętał aktora, więc nie mów, że trudno :P
Weronikę widziałam już w 5 produkcjach, teledysku tej Sokół (dobry teledysk jest, "piosenkarka" niet) i reklamie Pantene ;) i jest dla mnie obiecująca tylko trzeba jej dobrych dużych ról. W "Luck" fajnie grała, szkoda, że anulowali bardzo dobry serial przez histerię PET-y :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones