Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Jako akorka fatalna :( Co prawda widziałem ją tylko w kilku serialach, ale w każdym (moim zdaniem) zagrała co najwyżej miernie. To jak ta dziewczyna wymawia wyrazy, jak akcentuje je, woła o pomstę do nieba! :/ Czy nikt nie umie powiedzieć jej prosto w oczy, że nie ma talentu? Zgodzę się, jest bardzo ładna (nawet piękna) ale czy uroda to wszystko? Ostatnio słyszałem, że ma kontynuować naukę w jakiejś wybitnej szkole dla aktorów w Stanach, czy to prawda? Jaką szkołę ukończyła tu w Polsce? Proszę, nie mówcie tylko, że Łódzką Filmówkę bo wtedy okaże się, że te kilka miejsc na roku jest w połowie przynajmniej obasadzane "po znajomości", a nie chcę w to wierzyć ://
Mimo wszystko chciałbym pozdrowić Weronikę, bo w "M jak miłość" w którym od czasu do czasu się pokazuje jej twarz jest prawdziwą ozdobą ekranu (nie mówię o aktorstwie bo...) Chcę tez zaznaczyć, że jest to moja subiektywna opinia, z którą nikt nie musi się zgadzać :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones