Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

A w nich - Weronika nominowana za rolę Pestki w "Obławie" w kategorii Najlepsza rola kobieca!

Nie widziałem dwóch innych kreacji kobiecych, ale szanse ma wielkie! Świetna rola w świetnym filmie!

I co hejterzy, ktoś Weronikę wreszcie zaczyna doceniać!!!

bardotek69

Mam nadzieję, że wygra, bo zagrała naprawdę dobrze!

I że stanie się zadość i że wszystkie niedowiarki zobaczą i że ten rok będzie należał do Weroniki Rosati właśnie!

Trzymam kciuki;)

bardotek69

PS: Czy na te Orły można gdzieś głosować?

bardotek69

sie tak nie podniecaj

wojti_venom

Hahaha, trudno mi tego nie robić;)

bardotek69

Już po rozdaniu Orłów. Weronika nie zdobyła nagrody, ale sama nominacja ma ogromne znaczenie. Zagrała świetnie rolę Pestki. Moim zdaniem jest coraz lepsza. Nic tylko życzyć jej powodzenia :) następnym razem( bo na pewno takowe będą).

korka1

Warto zwrócić uwagę, że to druga główna rola Weroniki i od razu druga nominacja (za wcześniejszą kreację Dżemmy w "Pitbullu" otrzymała ona nominację do Złotej Kaczki jako najlepsza aktorka w kryminale). Szkoda tylko, że Weronika jest tak niedoceniona - "Pitbull", potem długo, długo nic dużego i dopiero po 7 latach druga główna rola w "Obławie". Mam nadzieję, że owe nominacje zwrócą uwagę reżyserów i producentów, którzy będą oferowali jej coraz ciekawsze oferty a i może wkrótce zostanie coś napisane specjalnie dla niej;)
Smuci mnie fakt, że ani Weronika ani Marcin Dorociński czy Maciej Stuhr nie otrzymali statuetek za swoje wybitne kreacje w "Obławie", cieszy mnie jednak statuetka dla najlepszego filmu, bo to naprawdę świetna produkcja! Gratuluję wszystkim którzy się do stworzenia tego filmu przyczynili, jest naprawdę świetny!

bardotek69

Zgadzam się. Weronika ma niesamowity potencjał. Trzeba go tylko umiejętnie wykorzystać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones