Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 207 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati
Wielki_ted

Mhm- masz fajne wspomnienia. Chyba tak źle z nią nie jest skoro miała zaszczyt towarzyszyć na starówce samej "Kim Wilde". Z tego jak znam Weronę wiem chociaż że jest przyjacielska, potrafi się nieźle wysłowić, umiejętnie korzystać z zasobów paru języków w tym ojczystego(nie nasadzi w jednym zdaniu kilku byków) a do tego nie poniża i nie obraża osobników płci przeciwnej - szczególnie rodaków. Sumując raczej nie jest z nią tak do końca fatalnie.

Wielki_ted

Fakt że nie poznałem jej w Polsce, sama z siebie jest niezwykle subtelną i ciekawą dziewczyną - prawdziwa trzpiota.

Martinus_filmweb

to nie na temat Moniki ktora akurat lubie, ale dla mnie subtelnosc i trzpiotowatosc raczej nie ida w parze

JolkaQ

Napisałem trzpiota w sensie umiejętności wykrzesania z siebie radości i samoistnej beztroski . Chyba u inteligentnych osób te dwa jakże nietożsame czynniki: subtelność a zarazem trzpiotowatość mogą współistnieć i nie kolidować ze sobą.

Martinus_filmweb

http://www.bryk.pl/s%C5%82owniki/s%C5%82ownik_wyraz%C3%B3w_bliskoznacznych/72960 -subtelny.html

JolkaQ

Wiesz co, podejrzewam że przysłałaś chyba jakiegoś bryka dotyczącego synonimów czy znaczenia wyrazów. Podobno dobrze się orientuję w zagadnieniach i tajnikach ojczystego języka a nie mam w zwyczaju otwierać linków niewiadomego pochodzenia także jeśli chcesz cokolwiek mi przekazać wykaż szacunek i po prostu napisz "co ci leży na wątrobie".

Martinus_filmweb

Milej niedzieli ;-)))

JolkaQ

Wzajemnie.

Wielki_ted

A kariery w Hollywood i tak nie udało jej się zrobić mimo znajomości z topowym producentem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones