Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 230 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Tylu podlych ludzi ja krytykuje,a ja nie rozumiem dlaczego.Czy kazdy jest tak idealny??Watpie patrzac na ulice.Osobowosc rowniez kazdy ma inna.Czy to nie to Nas wyroznia z tlumu i czyni wyjatkowymi.Dziewczyna jest intersujaca,wrazliwa,delikatna.Rozumiem ja.To,ze jest dziecinna,infantylna,a zarazem ma powazny styl tylko wzbogaca jej oryginalny wizerunek.To,ze jest czasami jak to pisza zarozumiala,no coz.Ja rowniez mam takie dni...Kazdy tylko uwaza sie za lepszego.Tym bardziej taki schematowy narod jakimi sa polacy...

Isabelle27

Widzę, że dość wytrwale bronisz Weroniki przed złymi Polakami :-). Mnie też nie podoba się, że tak po niej jeżdżą. W takim razie mam pomysł. Załóżmy fanklub Weroniki. Tak z grubsza przejżałem sieć i nie znalazłem żadnego. Będziemy pierwsi.:-). Jestem webmasterem to można zacząć od jakiejś ładnej stronki internetowej i zachęcać ludzi do zapisania się. Może na filmwebie znajdą się też fani.

Yaroslao

Ja jestem fanem, i chętnie się przyłączę do fan klubu ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones