Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 227 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Julia Kaminska - 6,6
Anna Przybylska - 7,6
Anna Dereszowska - 7,6
Joanna Brodzik - 7,3

Nie mam pojęcia co kieruje osobami wystawiającymi tak niskie oceny aktorce, która trzyma niezły poziom.

noelite

100% racji!

udun17

me to

noelite

Otóż to, aż oczy przetarłam z podziwu nad taką słaba oceną. A już Kamińska wyższa ocena ja pitole co za naród, rządzący smarkami zapaczałymi w tvnenowskie szmiry.

katarzynastop87

Dokładnie, masakra...

noelite

Święta prawda !!! Polska na dzień dzisiejszy spływa jadem i zazdrością.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vaylander

Żałosny trollu obiecuję ci że twoje chwile na FW są krótkie !!!

tomucho77

Strasz dalej, pożyjemy zobaczymy trollku :)

noelite

co jak co ale z Brodzik to przegięli . ja się pytam za co ona ma 7.3 ?
ludzie są zawistni - głównie panie - jest ładna i coś robi ze sobą na dodatek za granica i to je boli -.-

FeelBliss

Dziwne to jest naprawde. Dziewczyna jest naprawde niezla aktorka i znacznie talentem przewyzsza Panie powyzej.

rocki_2

Ona i niezła aktorka - aleś mnie rozwalił(a) ! Z niej jest taka aktorka, jak ze mnie patriota !

FeelBliss

Ale co ona tam robi? Piłuje paznokcie? Bo chyba nie gra... Nie ma talentu i warszatu, żeby grać.

cwaj

noo chyba gra . a warsztat też jak wynika z googli .

FeelBliss

Jeżeli swoją wiedzę o warsztacie aktorskim czerpiesz z googla, to nie mamy po co rozmawiać....Wybacz, not on my level.

cwaj

aha . noo tak . oczywiście bo w internecie wszyscy kłamią . ciekawe podejście .
gratuluję . bardzo dojrzała postawa .

FeelBliss

Dojrzała postawa mówisz? Ocenianie aktora polega na ocenie jego kreacji filmowych, a nie wyszukiwaniu hot newsów w necie. Rosati nie zagrała jeszcze ani razu dobrze. To zła aktorka, drewno wyromowane przez matkę. Przykre, ale prawdziwe.

cwaj

baaaaardzo dojrzały jest sposób w jaki się wypowiadasz czyt . trollowanie . wnioskując z twoich wypowiedzi można ewidentnie stwierdzić że nie lubisz tej postaci i tyle . nie ważne co by zrobiła i tak będzie za mało . więc nie mamy o czym dyskutować . dziękuję za uwagę

FeelBliss

Czy Ty odróżniasz trolling od logicznego argumentowania na temat? ;)

cwaj

a ty skąd czerpiesz tą wnikliwą wiedzę o talencie Rosati ? z twej jaśnie oświeconej główki pewnie, czyli z niczego hehehe

"W 2002 roku rozpoczęła naukę w prywatnej Policealnej Szkole Aktorskiej Haliny Machulskiej i Jana Machulskiego w Warszawie. W roku 2003 rozpoczęła studia na wydziale aktorskim PWSFTiT, które przerwała. W 2006 roku rozpoczęła naukę w Stella Adler Academy of Acting and Theatres w Los Angeles . W 2007 była słuchaczką Lee Strasberg Institute w Nowym Jorku (naukę przerwała)." coś tam się nauczyła :P, bo to widać w filmach :D

pixi222

... z pudelek.pl

tomucho77

do kogo to ?

pixi222

Pytałaś się skąd ona czerpie tą wnikliwą wiedzę o talencie Rosati, więc odpowiadam Ci z pudelek.pl

tomucho77

aha
ha tam to jest wnikliwe studium W. Rosati prowadzone :P:P:P

cwaj

Kolejna pryszczata nastolatka która z nudów pluje jadem w necie. Tak cię boli i tak Jej zazdrościsz urody i sławy że musisz Ją i jej matkę obrzucać błotem !

tomucho77

Po pierwsze: nie jestem nastolatką. Ale kobieta lubi, jak ją się odmładza ;) Po drugie: pryszczata? Nie mierz wszystkich swoją miarą. Po trzecie: Nie mam jej czego zazdrościć. Ustawianych wywiadów dla kolorowej prasy? Infantylnych wyznań na łamach prasy? To dowodzi o niskiej samoocenie i potrzebie polepszenia sobie humoru sesją na Fidżi. Nie, nie kręci mnie to. Po czwarte: Zauważ, że atakując drugą osobę na forum i wykonując personalne wycieczki na jej temat, nic nie zdziałasz. Tak zwane 'argumentum ad personam' to bardzo zły przykład rozmowy. Mnie to nie rusza, takie obrażanie drugiego użytkownika, ale jakby ktoś to brał bardziej na serio, mógłby się zasmucić stanem słownika i ogólnym, wychowanim obecnych tutaj userów. Po piąte, każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie na temat osoby publicznej. To, że się z Wami nie zgadzam jest przecież dozwolne, czyż nie? To forum, forum od DYSKUSJI. Wymiany poglądów. Czasem bolesnych - jak nazwanie Rosati drewnem. Mam prawo tak sądzić i tą opinią się dzielić. A takie posty jak wyżej, sugerowanie, że jej czegoś zazdroszczę(?)... Czekaj, przeczytam jeszcz raz...Aha, że zazdroszczę jej sławy, bądź urody.... Eh. Zostaw takie argumenty na boku, bo nic ni wnoszą do rozmowy....

cwaj

A ty co zyskałaś że przejechałaś się po niej i jej matce ? Ja nie mierzę ciebie swoją miarą, ale gdy czytam takie posty to nic innego nie przychodzi mi na myśl, jak pryszczata, zawistna nastolatka, która zamiast oceniać daną aktorkę za role w filmach ocenia jej charakter, to jak wygląda, na jakiej stopie życiowej żyje i to że udziela takich a nie innych wywiadów.

W twojej pierwszej wypocinie zamiast poruszyć tylko temat jej aktorstwa poruszyłaś fakt że piłuje paznokietki ! Z takimi tekstami udaj się lepiej na pudelek.pl.

Moja Droga Polska to nie USA gdyby każdy szedł twoim tokiem rozumowania to 98% polskich aktorek powinno mieć notę nie większą niż 3/10, bo przecież te aktorki mają po przewracane w głowach, mają złe charaktery, dobrze im się powodzi, są piękne, udzielają często gęsto wywiadów w których niepochlebnie wypowiadają się o innych zawistnikach.

tomucho77

Okej, nie kłóćmy się, bo nie ma po co. Mamy inne opinie - a napisałam o paznokciach i innych, żeby podkreślić to, że nie widuję jej w rolach filmowych, tylko na okładkach gazet. A to moim zdaniem nie zrobi z niej aktorki.
Są aktorki, które obywają się bez takiej promocji - i bardzo je sobie cenię. Przykłady: Gabriela Muskała, Kinga Preis, Grażyna Barczewska. Nie wspominając o klasyce polskiego kina: Ewie Wiśniewskiej, Marii Wachowiak i innych, znakomitych polskich aktorkach. Pięknych, utalentowanych i nienadętych showbiznesowo...

cwaj

to zacznij oglądać filmy i seriale, w których zagrała to zauważysz, że to aktorka, a nie czepiasz się znając tylko gazetki i newsy z neta ;/
polecam serial "Luck"

noelite

Zawsze uważałam ją za niezłą aktorkę, ale większość ludzi oceniając ją kieruje się jej rodzicami. Większość, tak jak na przykład moja mama, mówi że nic nie osiągnęła i ma wszystko dzięki rodzicom. Takiego gadania nie lubię najbardziej -.- Poza tym raz czy dwa razy zagrała jakąś wredną postać w serialiku i dla niektórych taki image do niej przyległ. Ja osobiście mam w nosie czy rodzice jej pomagają czy nie. Mogą to pomagają, każdy rodzic pomaga dziecku tak jak tylko może. Oni po prostu mogą bardziej. Ale ona mimo to nie jest złą aktorką.

Baioretta

Kierują się również swoją narodową zawiścią i zazdrością.

noelite

a wiesz jak wszechmocna jest zazdrość? ta laska nie dość, że jest ładna (ładnych jest wiele) to jest INTRYGUJĄCA, a jej twarz sama w sobie taka szlachetna.
teraz na dodatek udało jej się zostać zauważoną w USA, zagrała też jakąś rolę we francuskim filmie, więc nie spodziewaj się, że gro polskich panienek ją pokocha ;)

zobacz na Youtube jej prezentacje z agencji gudejko, albo wpisz dame de pique.
bardzo chcialabym zobaczyć ten film, ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

noelite

popieram super kobitka i niezła aktorka

dziobak77

napisalem ze jest niezla aktorka bo super wypadla w "Obławie" oraz w "Pitbullu". Tyle. Mam gdzies co tam pisza o niej w prasie. Pozatym jesli dostala role w filmach z Douglesem, Pacino Stone czy Shannonem to jest to niezaprzeczalny dowod na to ze grac jednak potrafi. Watpie by ktokolwiek jej to role "zalatwil". Musiala sie wykazac talentem by pokonac na castingu inne kandydatki.

noelite

prędzej można by się pokusić o stwierdzenie, że wymienione aktorki mają zawyżoną ocenę i powinny być na równi z weroniką, bo wszystkie to królewny z drewna.

noelite

Zgadzam się z Tobą w 100%!
Takie strony jak pudelek i inne medialne hieny po prostu zniszczyły tą dziewczynę, która naprawdę gra nieźle (a na pewno nie gorzej od wymienionych przez Ciebie powyżej aktorek).

Kisamcia

Uwazam ją za zmarnowany talent. W pitbullu zagrała świetnie jednak potem stało się coś dziwnego i wszystkie szmatławce zaczeły wylewać na nią wiadra pomyj. Poskutkowało to tym, że jej nazwisko zaczeło się Polakom źle kojarzyć i mało kto chciał z nią pracować by nie zaszkodziła produkcji. Szkoda bo miała potencjał. Może jeszcze się odbije, w "Obławie" przypomniała o sobie i swoim talencie

rocki_2

Dokładnie. W Pitbull`u bardzo dobrze wcieliła się w postać Dżemmy, na dodatek ma naprawdę ciekawą, nietuzinkową urodą i talent, który może rozwinąć się jeszcze bardziej. Co ciekawe nigdy jakoś specjalnie nie gwiazdorzyła..szkoda,że przytrafiło jej się coś takiego.

Kisamcia

Wreszcie pierwsza osoba która dobrze prawi :)

noelite

Zgadzam się. Świetnie sobie radzi i moim zdaniem jest coraz lepsza. W Obławie była świetna. A jej niska ocena na Filmwebie wynika z zakompleksienia i niskiej samooceny osób oceniających (kieruje nimi pospolita zazdrość).

korka1

Święta prawda :)

noelite

zgadza się

noelite

Zgadzam się. Taka niska ocena to głupota.

noelite

Jak by tego jeszcze było mało powstała nowa śmieciowa stronka pomponik.pl ! wszelkiego rodzaju szczekacze, plociary, zazdrośnice, plujące jadem pryszczate gimnazjalistki ŁĄCZCIE SIĘ ! NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones