Weronika Rosati

Weronika Anna Dolores Rosati

6,1
8 224 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Weronika Rosati

Przecież ona nie jest złą aktorką! Nie twierdzę, że jest jakąś wielką artystką ale jeszcze wszystko przed nią. Kreacja Dżemmy w "Pitbullu" zrobiła na mnie duże wrażenie. Ale jeśli ktoś ocenia ją na podstawie informacji, które wyczytał w Fakcie czy Pudelku to cóż...

lew890

Nie lubię jej, bo nie lubię ludzi, którzy są znani z tego, że są znani. Talentu u panny Rosati za wiele nie widzę, natomiast jej aktywność medialna jest doprawdy imponująca.

Macoszka

No proszę, znowu się spotykamy! Jaki ten filmweb mały ;)
A czy to aby na pewno jej wina, że się gazety na nią uwzięły? Ludzie z jakiegoś, niezrozumiałego dla mnie powodu, lubią o niej czytać, więc jak jest popyt, to musi też być podaż. 80% z tego co piszą tabloidy czy jakieś Pudelki to brednie zwłaszcza, że skandalistką to ona raczej nie jest. A jak nie ma prawdziwej sensacji to trzeba ją wymyślić.
A co do jej talentu, proponuję obejrzeć Pitbulla-kreacja naprawdę udana.
Pozdrawiam!

lew890

A ja pomine fakt czy ja lubie czy nie. Poczatkowo podchodzilem do jej osoby sceptycznie ale wg. mnie w Pitbullu zagrala swietnie - nikt inny nie moglby zagrac tej roli lepiej. Uwazam , ze ma duzy potencjal i ludzie pownni przestac oceniac ja pod katem ,, corka znanego polityka ,, czy ,, znanej projektantki mody ,,. Dajmy szanse sie Jej rozwinac , Weronika pokaz na co Cie stac ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones