PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 487
ocen
6,5 10 1 4487
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

zapowiada się super, mam nadzieję, że utrzyma poziom

ocenił(a) serial na 7
milka421

zgadzam sie. jak na realia polskiej telewizji ten odcinek wypadl super, bylo w nim wiecej akcji niz przez prawie caly sezon razem, oby nie obnizyli lotow

keteek

Ja pierwszy sezon też dobrze oceniałam, więc bardzo cieszy mnie kontynuacja :):)

ocenił(a) serial na 7
milka421

milo obejrzec polski serial nie bedacy serialem obyczajowym (pierwsza milosc itp.) ani serialem paradokumentalnym (ukryta prawda itp.). na poczatku balam sie, ze to bedzie jakas podroba chicago fire albo, ze zejdzie na jakies dziwne tory ale tak sie na szczescie nie stalo, jest dobry ale mimo to pare rzeczy mogli by poprawic

ocenił(a) serial na 5
milka421

Kiedy Zakościelny zdążył zostać ojcem, czyżby już minęło tyle czasu od poprzedniej serii?

andre_

Został nim jeszcze przed jej rozpoczęciem

ocenił(a) serial na 5
milka421

A możesz bardziej wyjaśnić o co chodzi?
Nie oglądałem wszystkich odcinków I serii.

ocenił(a) serial na 7
andre_

chodzi o to, ze adam i magda byli ze soba po maturze, potem sie rozstali, po przyjezdzie do zyrardowa okazalo sie, ze ona ma syna, a on mysli, ze to jego syn

ocenił(a) serial na 5
keteek

Ok, dzięki. :) Teraz wszystko jasne.

ocenił(a) serial na 7
andre_

mnie bardziej ciekawi co z ta ciaza kamili. na koniec pierwszego sezonu mowila, ze jest w ciazy, a dwa odcinki pozniej planuje zajsc... -_-

użytkownik usunięty
milka421

Raczej ciężko będzie żeby każdy odcinek był na takim poziomie,przecież początek i koniec serii zazwyczaj są na wyższym poziomie niż reszta,poza tym pewnie minęło trochę w serialu czasu od ostatniego odcinka tamtej serii.Na dodatek w pierwszym odcinku gigantyczna katastrofa,widz mógł przez sporą część odcinka odnieść wrażenie że zginęła ukochana głównego bohatera.Inne odcinki owszem mogą być na wysokim poziomie,ale bez przesady.Przecież nie będą co odcinek pokazywać takich wypadków.

Drugi też okazał się w porządku więc perspektywy są dobre :)

użytkownik usunięty
milka421

jeszcze nie oglądałem ale w sumie możesz mieć rację.

ocenił(a) serial na 8

Jestem rozczarowana po wczorajszym odcinku. Zaczyna się robić nudno i mdło. Może masz rację i pod koniec serii coś się polepszy.

użytkownik usunięty
Mnogosc

Wczorajszy odcinek to chyba więcej spraw prywatnych,niż praca Strażaków,trochę zajeżdża romansidłem,Radek z tą laską,Wojnar i jego dylematy,Wojtek i jego upadek,właściwie tylko odpuścili sobie sprawy prywatne Rafała,Młodego,Bogusia choć nie do końca oraz tego nowego.

użytkownik usunięty
Mnogosc

Zawsze chyba w seriach które są generalnie krótkie tzn mają łącznie mało odcinków początek i koniec są najlepsze.Pewnie tutaj końcówka znów będzie mocna w sensie akcji strażackich,obstawiam przebudzenie tego Wojtka,i przede wszystkim prywatne sprawy albo Wojnar serię skończy z Kamilą albo Magdą,ale obstawiam tą drugą w końcu ta Kamila już miała bliski kontakt z innym facetem za granicą a teraz uwaga SPOILER!!!!!!!!!!!!Krawczyk ma grać jakiegoś jej adoratora,wiec pewnie pójdą na łatwiznę laski się pozbędą a ci stworzą szczęśliwą rodzinę,ten Dario obejdzie się pewnie smakiem,albo zwiąże się z tą laską co miała z tym Kazikiem być.

ocenił(a) serial na 2
milka421

Sądzę, że na pewno utrzyma poziom pierwszego sezonu, bo raczej go nie podniesie

chemas

Nie musi podnosić. Aktualny poziom jest zdecydowanie wystarczajacy.

ocenił(a) serial na 2
milka421

Zależy jak dla kogo, ale cóż ... gusta ...

chemas

Uwzględniając oczekiwania i biorąc pod uwagę możliwości, a także porównując do całego rynku serialowego w naszym kraju podtrzymuję swoje zdanie. Staram się doszukiwać plusów i w miarę możliwości doceniać rodzime produkcje, a spośród wielu bardzo marnych produkcji w tej można się doszukać pozytywów.

chemas

Uwzględniając oczekiwania i biorąc pod uwagę możliwości, a także porównując do całego rynku serialowego w naszym kraju podtrzymuję swoje zdanie. Staram się doszukiwać plusów i w miarę możliwości doceniać rodzime produkcje, a spośród tak wielu marnych, akurat w tej można się doszukać pozytywów. I mi oglądanie Strażaków sprawia przyjemność i bardzo cieszę się z drugiego sezonu :)

chemas

Uwzględniając oczekiwania i biorąc pod uwagę możliwości, a także porównując do całego rynku serialowego w naszym kraju podtrzymuję swoje zdanie. Staram się doszukiwać plusów i w miarę możliwości doceniać rodzime produkcje, a spośród tak wielu marnych, akurat w tej można się doszukać pozytywów. I mi oglądanie Strażaków sprawia przyjemność i bardzo cieszę się z drugiego sezonu :)

chemas

Uwzględniając oczekiwania i biorąc pod uwagę możliwości, a także porównując do całego rynku serialowego w naszym kraju podtrzymuję swoje zdanie. Staram się doszukiwać plusów i w miarę możliwości doceniać rodzime produkcje, a spośród tak wielu marnych, akurat w tej można się doszukać pozytywów. I mi oglądanie Strażaków sprawia przyjemność i bardzo cieszę się z drugiego sezonu :)

chemas

Uwzględniając oczekiwania i biorąc pod uwagę możliwości, a także porównując do całego rynku serialowego w naszym kraju podtrzymuję swoje zdanie. Staram się doszukiwać plusów i w miarę możliwości doceniać rodzime produkcje, a spośród tak wielu marnych, akurat w tej można się doszukać pozytywów. I mi oglądanie Strażaków sprawia przyjemność i bardzo cieszę się z drugiego sezonu :)

ocenił(a) serial na 2
milka421

Rozumiem oczywiście :)
Hmmmm, trochę ci się wpis powtórzył ;)

chemas

O kurczę... i nie chce się usunąć... :P

ocenił(a) serial na 2
milka421

już nie usuniesz ;)

chemas

Jednak w tym drugim sezonie poziom się podniósł. Muszę to przyznać nawet ja - alergiczny na współczesne polskie seriale.

ocenił(a) serial na 2
jan_niezbedny0

nie oglądałem niestety

milka421

Szkoda tylko, że nie gra Sebastian Fabijański. Lubiłam bardzo jego postać... :/

ocenił(a) serial na 6
Barso

No właśnie. Zastanawia mnie to, czy będziemy mogli go jeszcze zobaczyć. :(

Inimi

Chyba tylko w jakimś ewentualnym epizodzie. Na początku była mowa, że teraz 'jeździ na tirach' :P

milka421

A wlasnie ze nie! Drugi sezon w ogole mi sie nie podoba. Jezeli chodzi o te cale akcje strazakow to owszem. Jest bomba. Ale dlaczego zlikwidowano cala ta fabule z pierwszego sezonu? Miala byc prowincja. Jest stolica. Miala byc milosc Adama i Magdy. Jest powrot do Kamili. Eeee.... Szkoda.

kasiak1983

Też tak myślę,a zwłaszcza Magda i Adam. Wielka szkoda,że nie są razem, to jest dziwne.

ocenił(a) serial na 6
milka421

Czy Wy też macie wrażenie, że głos Krzyska jest wklejony? ;)

kornela93

Brzmi nienaturalnie, to fakt. Może chłopak przechodzi mutację?

użytkownik usunięty
kasiak1983

na pewno mutacja

milka421

Zgadzam się ,ten pierwszy odcinek był super i trzymał w napięciu. Ale 3 sezonu nie będzie bo oglądalność drastycznie spadła -( Szkoda,bo podobał mi się ten serial Zabrakło mi tylko OSP i Magdy , a właściwie Adama i Magdy. Bo jeśli o mnie chodzi to wolę ten wątek niż Kamili i Adama, ale to już rzecz gustu. :(

milka421

Rzeczywiście druga seria wygląda lepiej, a przynajmniej da się oglądać.
Bo pierwszą próbowałem - i poległem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones