PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 488
ocen
6,5 10 1 4488
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

Wątek miłosny.

użytkownik usunięty

Chyba raczej dość słaby.Wojnar na początku serii zakochany w swojej kobiecie,po jej wyjeżdzie,znowu czuje miętę do swojej byłej,za granicą istnieje podejrzenie że ukochana go zdradza,on ją faktycznie zdradza,ona nie wiadomo czy go też nie.Na początku drugiej serii między nim a ukochaną po wypadku,znowu sielanka że niby uświadomił sobie że mógł ją stracić,a z byłą tylko napina się o domniemanie ojcostwa jej syna.

Niby nie jakiś nielogiczny wątek,ale co szlachetny Wojnar tak poprostu zdradza ukochaną i nawet jej o tym nie informuję,ona też marzyła o karierze za granica i grzecznie wróciła do Polski i nie narzeka że w Polsce nie ma widoków,a całe to dawne uczucie do byłej minęło,kiedy mógł stracić ukochaną i całą serię będzie się tylko ciskać o syna.

Ta Magda też dalej będzie strzec informacji że on jest ojcem jakby był jakimś żulem czy coś.

użytkownik usunięty

Ten Dario to chyba się uważa za męża tej Magdy,gość widać na ostro wchodzi w sprawy z Wojnarem.Jeszcze brakowało tekstu,to ja go wychowywałem i utrzymywałem jak ty się bawiłeś,chociaż ta gadka o wejściu na gotowe niemal do tego zmierzała.

użytkownik usunięty

Jak jednak będzie 3 seria na co liczę to mam nadzieje że nie będą dłużej męczyć miłosnym trójkątem,skoro zapewne znowu pod koniec serii tak jak w pierwszej Wojnar i Magda padną sobie w ramiona,a Kamila wyjedzie.Już na początku drugiej serii było to dla mnie mocno naciągane z tym ich powrotem do siebie,on spał z tą Magdą,ona miała jakiegoś faceta,coraz więcej szansy że on jest ojcem Magdy syna,a tutaj niby mają się rozstać żadna ze stron specjalnie nie walczy o tej związek,a tutaj po tej katastrofie nagle sytuacja się odmienia,wielka sielanka Magda znów idzie w odstawkę i jeszcze ma się ładnie uśmiechać na to jak laska do bzykania i nic poza tym.

Kilka odcinków sielanki,nawet Kamila próbuje akceptować sytuację,Wojnar traktuje Magdę właściwie bez emocji,i znów pewnie bec,znowu przypływ miłości do tej Magdy.

To będzie naprawdę żenujące,jak zapewne zaczną 3 serią jako szczęśliwa rodzina,wszystko fajnie a potem zrobią,jak to Kamila znów wraca bo kocha Wojnara i woli się użerać z jego synem,niż z nim nie być,na dodatek Wojnar znowu olewa Magdę i znowu robią miłosne dylematy.

Mam nadzieje że w ewentualnej 3 serii może i będą pokazywać jakieś miłosne LoveStory z Magdą,ale już bez tej Kamili,jak chcą wątki miłosne to np innych Strażaków.

użytkownik usunięty

no wątek miłosny z Magdą powinien się zakończyć happy endem bez Kamili. A w 3 sezonie wątek miłosny innych strażaków

użytkownik usunięty

bezsprzecznie tak,w końcu ileż można ciągnąć dylematy miłosne.Na początki serialu ta Kamila niemal ideał,potem wyjechała cieniowa okrutnie,na początku drugiej serii znów pozytywny przebłysk,a teraz znów tragiczna ona i Wojnar ponoć byli razem wiele lat może nawet z dziesięć,a ledwo po rozstaniu ona sobie ma innego nawet się nie kryje,a nowemu gachowi swojego byłego z którym moment temu się rozstała to mój znajomy,spoko jakby byli po ślubie i mieli dzieci to też by go znajomym nazwała.

Chyba tylko brakowało żeby powiedziała że to taki żul z osiedla co ją zaczepia.

Tak raczej nie ma sensu robić z życia uczuciowego Wojnara kabaretu i ewentualnie innych dać.

Choć u innych strażaków też niewiele bo ten Radek teraz układa sobie życie,Wojtek się pewnie ogarnie,Boguś życie ma ułożone,zostają chyba tylko ten Rafał ostatnio trochę jakby wyhamował,Staszek i Olek.

użytkownik usunięty

czytałem dzisiaj w gazecie że w życiu Adama ma pojawić się jeszcze jedna kobieta strażaczka wcieli się w nią Kamila Kamińska. I wątek tej dziewczyny ma dać pole do popisu i zostawić furtkę do 3 sezonu Strażaków o ile będzie. Jakoś hmm nie wiem czy to dobry pomysł wprowadzać taki wątek. Oby nie był to wątek rodem z Kryminalnych jak Basi i Marka.

użytkownik usunięty

czyli Wojtek wraca w efekcie wystarczyła terapia wstrząsowa Adama,nawet nie trzeba było chłopa np miesiąc prowadzić na jakąś terapię,specjalne testy czy coś.Też mi się wydaje że przesadzają,3 kobieta na tak krótki serial i to sensacyjny a nie obyczajowy,przecież tutaj nie ma specjalnie czasu na LoveStory.Poza tym co rozstał się z kobieta bo z drugą ma syna,trochę dla syna się z nią rozstał a i tak z matką syna nie będzie tylko z inną.

Choć miałem takie jak była ta dziennikarka co grała ją Kaczmarczyk że może z nią będą ją łączyć z Wojnarem.

No chyba że ta Magda powie mu że nie ma opcji do ich powrotu bo ona woli Dario,a syn zaakceptuje że rodzice już się nie zejdą,i tak żeby ojciec sam był.

użytkownik usunięty

coś pisze że niby Wojnar chce zatrzymać Kamilę na lotnisku więc może do siebie wrócą.Magda ma spiknąć się z Dario.Więc serię skończą albo w ustawieniu Wojnar-Kamila znowu!,Magda-Daria,albo Wojnar sam.A w trzeciej znowu będą męczyć z tą Kamilą.

użytkownik usunięty

To wygląda tak generalnie

Adam organizuje ten incydent żeby zatrzymać Kamila
oboje się całują. Ale Kamila mu mówi żeby dał jej paszport bo spózni się na samolot, po chwili całuje Adama, i nie wiadomo czy znowu wyjechała bo tyle ją widziano.

Zakończenie mogłoby być lepsze ale nie narzekam, jednak odcinek 10 serii pierwszej był dużo lepszy. Tutaj tylko pierwsza połowa spoko

użytkownik usunięty

czyli znowu co mnie drażni w serialach otwarte zakończenie,że widz ma albo uznać że happy end czy pocałunek na pożegnanie.Coś mi się wydaje że jak będzie 3 seria to znów będą męczyć tą Kamilą.

użytkownik usunięty

znaczy tak to urwana scena że nie wiadomo czy to otwarte zakończenie czy nie. Mogli wrócić do siebie ale mogła jednak polecieć.
Za to Magda odrzuciła Dario chce być dla niego przyjaciółką może coś czuje do Adama i 3 sezon jak będzie to może wrócą do siebie, a Kamila zdradzi Adama z Ksawerym. Nie wiem. Ale ponoć jak będzie 3 sezon to ma być też wątek Adam-Mirka

użytkownik usunięty

Czyli Adam totalny amant 3 laski.

użytkownik usunięty

no może tak być, albo może tak być że i z nią nic mu nie wyjdzie, i on jednak będzie z Magdą na koniec 3 serii jak będzie. Połączy ich jakaś tragedia może będzie coś z Krzysiem będzie. Jakiś pożar w szkole.

użytkownik usunięty

ja jednak myślę że jedną z tych lasek wywalą z gry,bo 3 do jednego faceta to przesada.Dwie to tak akurat.

użytkownik usunięty

Magdy nie wywalą. Zbyt ważny wątek

użytkownik usunięty

w sensie gry o serce Adama,przecież można pokazać chłodne przyjacielskie relacje,bez wstawek a emocje przy dwóch pozostałych.

użytkownik usunięty

no to Magda nie odpada na pewno. Pierwsza miłość nie wygasa tak szybko. Kamilę powinni wywalić na początku 3 sezonu jak będzie.

użytkownik usunięty

ano i Krzysia nie było w ostatnim odcinku też lipa

Jaka nowa kobita w życiu Adama? Ta cała Mirka pasuje bardziej do Boryckiego,a Adama niech zostawi Magdzie i Kamila też !!!! Chory jest ten wątek Kamili i Adama , nie podoba mi się wcale. Jeśli będzie 3 seria to Magda i Adam mają być razem.Nie wiem czemu taki dziwny scenariusz? Może aktor,który gra w serialu Adama i aktorka, która gra Magdę nie dogadują się ? Czy ta cała Weronika Rosati ma tylu fanów, którzy chcieli ją zatrzymać za wszelką cenę w serialu, a może producenci są tacy zachwyceni aktorką?

użytkownik usunięty
blossom_3

zgadzam się. Zdecydowanie powinien Adam być z Magdą

No i będzie , mam nadzieje ;-)

użytkownik usunięty
blossom_3

też uważam że przeciągają niemiłosiernie,na początku drugiej serii powinna zniknąć a ta nie wiadomo czy w trzeciej nie będzie.

Tak jak najbardziej można wymyślić nawet że dwóch Strażaków o nią walczy właśnie Borycki chyba że Staszkiem bo reszta zajęta,ewentualnie Olkiem ale ten i tak na inną zmianę poszedł.

Magda kocha Adama, ale uniosła się honorem i nie przyzna się , bo on ma tą Kamile.Magda widzi,że nie jest zainteresowany czymś więcej i nie będzie mu się mieszać w życie.

użytkownik usunięty
blossom_3

dokładnie i Magda odrzuciła Dario. Więc na pewno czuje coś do Adama

I myślę,że ten wątek zostanie rozwinięty,o ile powstanie 3 seria.

użytkownik usunięty

trochę dziwne najpierw się tłumaczy jakby jej zależało na Dario,a potem go odrzuca.

Jeśli wątek to tylko. Magda i Adam i będę trwać przy swoim :)

ocenił(a) serial na 8

Nie jestem wielkim specjalistą itd. lecz moim zdaniem związek Adama i Kaąmili był od początku skazany na porażkę ze względu na jej zamiłowanie do grania i jego do straży...Nie ukrywam że wątek miłosny między Wojnarem a Magdą bardziej mi się podoba (również ze względu na aktorkę grającą tą postać jak i jej wizerunek w serialu). Scena z odcinka 19-go w domu Magdy bardzo mi się podobała i szkoda że w drugim sezonie nie pociągnęli tego troszkę dalej...Natomiast postać Daria z czasem zaczęła mnie irytować, widać było że bohaterka traktuje go jako przyjaciela a ten ubzdurał sobie w głowie Bóg wie co, tym bardziej jak zobaczył Adama który "zaczął" się do niej zbliżać ... Nie chcę kolejnego "miłostkowego" serialu, lecz wątek Adam-Magda mam nadzieje że pociągną w kolejnym sezonie (jak wiadomo !nie bez skazy itd) lecz mimo wszystko te dwie postaci do siebie pasują względem pasji do tego co robią i tego co było między nimi. (Oglądając serial widać że jest między tymi postaciami większa chemia niż między "rzekomą" parą Adama i Kamili). Trzymam kciuki za kolejny sezon ! :)

użytkownik usunięty
Wifirifi

W serialu dobrze jest pokazane jak ważne jest żeby ludzi dużo łączyło,wspólne tematy,pasje.W parze Kamila i Adam tego nie ma,mimo iż mają wspólnych przyjaciół,razem mieszkali i ponoć byli razem wiele lat możliwe że i 10 chyba nie było podane jak długo,ale pewnie dłużej niż np 3 lata co i tak jest niezłym wynikiem.

Dario to prawda zna się z Magdą pewnie od lat i co nigdy nie próbował ją zdobyć mimo że tamta zapewne była wiele lat sama,a teraz kiedy pojawia się ojciec dziecko,syn jest za nim,on nagle chce grać główną rolę w jej życiu.Dziwny koleś.


Teraz to już sama nie wiem. Ogólnie trzymam kciuki za 3 sezon.Ale gdzieś wyczytałam,że ta cała Rosati planuje zostać w Polsce, to i pewnie grać tu zechce, więcej.Jak się uwiesi na tym serialu to się jej nie pozbędą,bo po co? "takiej gwiazdy"? Myślałam,że skoro jej życie jest rozdarte pomiędzy Polską,a USA. To pewnie zdecyduje się tam karierę robić i znudzi jej się rola Kamili Miłek. Ale wygląda na to,że chyba jej się podoba i Polska i role, które tu gra. Jeśli powstanie 3 lub może nawet 4 sezon (marne szanse) To ja nie przewiduję wątku Magdy i Adama. :( Chociaż oni jakoś bardziej mi się spodobali i bardziej do siebie pasują, moim zdaniem.

Wifirifi

Też trzymam kciuki i mam nadzieję na bardziej rozbudowany wątek.Magdy i Adama. Bardziej mnie zaintrygował i bardziej iskrzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones