PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=729348}

Strażacy

6,5 4 488
ocen
6,5 10 1 4488
Strażacy
powrót do forum serialu Strażacy

hej wielcy znawcy

ocenił(a) serial na 9

Czemu tutaj tyle jadu wylewa się na ten serial? Pierwszy polski serial przybliżający (tak przybliżający) pracę strażaków a tu widać sami eksperci i krytycy sztuki pożarniczej. A może lepiej będzie delikatnie zgłaszać swoje uwagi co do nieścisłości zamiast pisać: żenada, porażka, dno, kolejna ściema itd. Czy w Chicago Fire tak wszystko jest idealne? Bo co, bo to serial zza oceanu? Nie ma co się dziwić, że u nas trudno cokolwiek nakręcić czy wypromować skoro zanim się coś rozpocznie to już są same krytyki. Jestem strażakiem i wiele widziałem. Nie dziwcie się bo wiele błędów popełnia się każdego dnia w każdej jednostce na każdej akcji. Czasem nie da się tego uniknąć. Pierwszy odcinek "strażaków" zapowiadał sie nieciekawie ale z kolejnymi już bardziej dało się wczuwać w sytuację. Czy lepsze są seriale typu "dlaczego ja", "zdrady", "słoiki"? Jeśli reżyser ma przykładać uwagę aby w serialu pokazano jak każdy strażak ubiera się w ubranie specjalne i czy ma pozapinane wszystkie guziki jak również, czy rozkaz dzienny czytany jest od początku do końca to jeden odcinek musiałby trwać 3 godziny !!!! No tak lepsze są telenowele brazylijskie bo tam to wszystko pokazane zgodnie z prawdą i rzeczywistością .....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones