PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 352
oceny
7,2 10 1 3352
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Świetny polski serial

ocenił(a) serial na 9

Serial jest bardzo wciągający, sceny są bardzo realistyczne, bez zbędnego przedłużania jak w innych serialach. Wątki bardzo ciekawe, poruszające trudne tematy. Czekam na kolejny sezon :)

ocenił(a) serial na 6
Pan_M93

To ma byc kolejny sezon?

ocenił(a) serial na 8
Edna_fw

Rozumiem, że Ci się nie podoba, ale piszesz o tym w każdym wątku. Serial jest koloryzowany, ale mimo wszystko fajnie się go ogląda i wciąga. Na pewno będzie kolejny sezon patrząc na to jak się skończył.

ocenił(a) serial na 6
doroti

Mi tylko z poczatku dobrze sie ogladalo. Pozniej juz patrzylam z ciekawosci jak to rozwiaza. Gdzies od polowy rownia pochyla. Ostatni odcinek to juz apogeum.
Lubie Weronike i Julie. Przepadam za Kasia Zielinska. Dlatego mi szkoda. Nadawany od wakacji zwiastun zapowiadal bardzo dobry serial. W wywiadach przed byly mocne zapowiedzi- ,, Serial przelamuje tabu. " I rzeczywiscie mial poruszac ciekawe watki, jak prostytucja. Omijane w innych serialach. Lub pokazywane ,,dydaktycznie" i stereotypowo. Ciekawa bylam jak tu to pokaza i niestety to samo albo jeszcze gorzej. Nawet takie cukierkowe produkcje jak ,,Lista klientow" wiarygodniej ten proceder oddaja.
Mimo wszystko watek Ady najlepszy. Potem ten Doroty, ktory tez okazuje sie pod koniec za slaby i jakos rozczarowuje. Watek z Marta i jej ojcem to juz taki absurd, ze z wrodzonej przekory stary Wardecki budzil we mnie nic sympatii. Oczywiscie tylko dlatego, ze w jego watek nie uwietrzylam, a lubie tego aktora.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones