PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 352
oceny
7,2 10 1 3352
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Jeśli powstanie, zakładam ze będzie coś takiego. Wieniawa zwiąże się z tym policjantem, męża nie będzie widać przez pół sezonu, a w następnej połowie będzie chciał się zemścić. Na końcu sezonu zostanie zastrzelony przez chłopaka Wieniawy. Zielińska dowie się, ze mąż ją truł, definitywnie go zostawi i wyjedzie do Madrytu robić karierę. Rosati będzie z tym dziecięcym psychologiem, adoptuje bratanka i pogodzi się z rodzicami.

ocenił(a) serial na 6
Castanello

Jak nie spelni marzenia o wlasnym dziecku, to nie bedzie prawdziwego happy endu. Watek przyzwoitego, krecacego sie przy Dorocie Daniela tez, gdzies zagubiles.

użytkownik usunięty
Castanello

Całkiem prawdopodobna wersja wydarzeń. Jeśli chodzi o Dorotę,wcale nie zdziwiłabym się,gdyby mimo wszystko nie odeszła od męża. I jak ktoś napisał wyżej,kręcił się przy niej przez jakiś czas Daniel z banku,w którym pracowała.

Castanello

Oj matulu, czegoż to w tym serialu nie ma - ano baby i dziada tylko brakuje. Myślę, że kiedy wrzucą ich do części trzeciej to może ona przyćmi całą głupotę części pierwszej i drugiej. Fantazja przerosła samych twórców. Tyle słyszałem o urodzie Rosati a ona okazała się taką zwykłą, nie wyróżniającą się z tłumu. Wieniawa wywiązała się ze swojej roli znakomicie. Te dwie postaci zapamiętam z tego filmu - rozczarowany jedną i zachwycony drugą. Oglądając drugą część pomijałem wątki, w których Wieniawa nie uczestniczyła. Ciekaw byłem w jakie to jeszcze bagienko tej roli przypisano. Nawet, gdybym był jedyny, pozostanę przy negatywnej ocenie tego serialu. Jedynka- ujdzie 4/10 !!!. Dwójka - słabiutka 3/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones