PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 352
oceny
7,2 10 1 3352
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Obejrzałam z ciekawości pierwszy odcinek i Pani Wieniawa jest tak nieautentyczna w tej roli, że aż żal patrzeć.

ocenił(a) serial na 1
black91berry

Nie tylko Wieniawa, Zielińska i Rosati tak samo.

antyKOD

ja dałam radę obejrzeć tylko pierwsze kilka minut, po scenie, w której Zielińska mówi córce o napadzie z emocjami jakby obierała ziemniaki, musiałam wyłączyć

Ewka94_2

No dokładnie masakra rola Zielińskiej to nieporozumienie, chyba że się bardziej rozwinie.

ocenił(a) serial na 7
black91berry

A dla mnie zaskakująco dobra. Naturalna i zabawna. I podobała mi się Kaśka Zielińska, która nie dość, że gra chyba najsmutniejszą bohaterkę z tych trzech i ma najbardziej pod górkę z tym strasznym mężem, to jeszcze autentycznie w roli tej umęczonej Doroty wypadła.

ocenił(a) serial na 7
black91berry

Na początku też mi się Wieniawa nie podobała, ale w późniejszych odcinkach jest lepiej:)

black91berry

Zielińska jako jedyna gra przyzwoicie. Rosati nie jest wiele lepsza od Wieniawy, do tego ma maniere w głosie i kiepską dykcje. To niezbyt ambitny serialik a i tak jak pojawiają się w jakiejś scenie dostają od większości obsady. Jej brak kariery w Stanach to nie kwestia "polskiego pochodzenia" jak usiłuje wszystkim wmówić...

ocenił(a) serial na 3
black91berry

Wieniawa tragedia! Strasznie manieryczna.

black91berry

Jeśli chodzi o Wieniawę, to postać jaką kreuje jest dość autentyczna. Czyli z tego wniosek jest niezła.Chociaż głos zupełnie nie aktorski- manieryczny i psuje większość scen. Irytować może raczej koncepcja postaci: wiecznie pakująca się w bagno, kłamczucha, choć na swój sposób lojalna. Co do Zielińskiej moim zdaniem jest dobra. Rola ofiary przemocy zagrana bardzo autentycznie. Budzi współczucie, a jednocześnie zniecierpliwienie taką poprawnością. Gdzie widać jak na dłoni, że serialowy mąż jest socjopata i chamem. Rosati jak dla mnie jest neutralna.

ocenił(a) serial na 7
i_jarecka6

No dla mnie rola Zielińskiej najlepsza, choć pozostałe dziewczyny też dają radę. W ogóle mam wrażenie, że rozkręcają się z odcinka na odcinek.

ocenił(a) serial na 10
i_jarecka6

A w czym niby bohaterka grana przez panią Wieniawę jest kłamczuchą??? Jest dziewczyną z mega pokręconym życiem, a w środku jest bardzo dobrą, ciepłą i wrażliwą osobą. I zarazem najsmutniejszą postacią z serialu. Kibicuję Adzie z całego serca.

ocenił(a) serial na 8
black91berry

W pierwszym odcinku wieniawa również mnie denerwowała ale po obejrzeniu całego sezonu stwierdzam, ze idealnie zgrała się z rolą i do niej pasowała. Z resztą każda z nich IMO była dobrana dobrze do roli... serial się rozkręcił - jest dobry

ocenił(a) serial na 8
blozinska

Mam takie same odczucia, jestem na l4 i z przyjemnością obejrzałam cały sezon i czekam na drugi. Szczególnie postacie męża Zielińskiej i starego Wardeckiego dobrze zagrane :) Bo tak mnie wk*rwiaja ze szok :S

ocenił(a) serial na 9
black91berry

Moim zdaniem Rosati i Zielińska super a Wieniawa sztucznie ale dopiero 2 odcinki za mną ;p

ocenił(a) serial na 10
black91berry

A ja uważam wręcz przeciwnie - pani Julia doskonale pasuje do tej roli. Trzymam kciuki za nią.

użytkownik usunięty
black91berry

Odnoszę wrażenie,że trochę wyrobiła się w grze aktorskiej,ale nadal gra najgorzej na tle pozostałej obsady.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones