PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 349
ocen
7,2 10 1 3349
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Fajny

ocenił(a) serial na 7

Nie sądziłam, że to powiem, ale to serio jest fajny serial. Słyszałam, że ma być zakończony na 2 sezonach. Jeśli to prawda, to słabo, bo skończył się w taki sposób, że naprawdę przydałby się kolejny.
Trzy główne aktorki dają sobie radę, dobrze przedstawiają emocje (byłam zszokowana bo wszystkie są średnie jeśli chodzi o aktorstwo). Wątki też są interesująco poprowadzone, te główne, jak i poboczne. I co najważniejsze, historie nie ciągną się, wszystko jest odpowiednio wyważone (nie ma nudy, ale też nie ma setek plot twistów na jeden odcinek). Polecam, jeśli ktoś chce odpocząć od fantasy, kryminałów czy typowych tasiemców;)

użytkownik usunięty
julka_sel

Też czytałam,że serial został zakończony na 2 sezonach. Wielka szkoda,bo finał ostatniego odcinka jest naprawdę obiecujący. Nie spodziewałabym się takiego mocnego zakończenia,które jest jednocześnie wstępem do 3 sezonu. Wątki również zostały ciekawie poprowadzone. Mnie osobiście nie nużyły. Główne bohaterki fajnie zostały dopasowane,choć początkowo Wieniawa aktorsko nie przypadła mi do gustu. Bonaszewski najlepiej grał ze wszystkich.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones