PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 346
ocen
7,2 10 1 3346
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Cieszę się, że Julka i Weronika zagrają jedne z głównych ról, wbrew temu co rozpisują się plotkarskie portale dziewczyny są jak magnez i przyciągają do siebie - uśmiechnięte, energiczne, zdolne :))
Widać po zwiastunie, że Kasia Zielińska też świetnie pasuje do przypisanej roli. Nic tylko oglądać :D

adriennee

Wieniawa daje czadu! Można ją lubić lub nie, ale talentu nie można jej odmówić :P Fajnie gra, dobrze śpiewa, jest pracowita. Trzymam kciuki!

emilawolska1

talentu i...urody! jeju, jaka ona jest piekna :)

emilawolska1

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nie no błagam

emilawolska1

talentu? nie oszukujmy się, dziewczyna jest śliczna, ale jej gra aktorska jest poziomie zerowym niestety

Itsashrose

A ja się nie zgodzę, fajnie się ją ogląda i oby tak dalej ;)

adriennee

Zwiastun ciekawy, mysle, ze fabula bedzie wyrozniala ten serial na tle innych. Wieniawa chyba bedzie miala tu barzdo ciekawa role, w zwiastunie bardzo mi sie podobala.

ocenił(a) serial na 10
Lencuszka

pasuje do takich ról - trochę niepokornych,a trochę zagubionych kobiet :)

grzegorz_kujawski_81

to samo pomyslalam, Julia jest dobrana wecz idealnie!

adriennee

A mi sie tu podoba Rosati. Sporo ostatnio przeszla w zyciu , ale nie poddaje sie. Brawo. Ciekawe jak sobie poradzi w tej roli.

cynaminek

mysle, ze po jej przejsciach, angaz do tego serialu to celowy zabieg :))

cynaminek

ludzie kupili was hejtucie dobrych aktorów chociaż Rosati fajnie zagrała czarny charakter w ultraviolet całe szczescie które też zamierzam oglądać to zasługa takich aktorów jak pan Bonaszewski o którym rym nikt nie wspomniał także Agata Kulesza ,Magdalena walach mam nadzieje że w serialu też gra Marcin Dorociński , Bluszcz

adriennee

obsda wydaje se bardzo przyzwoita - jestem ciekawa, jak te 3 kobiety splota sie w tej aktorskiej przygodzie :)

ocenił(a) serial na 10
adriennee

Najbardziej elektryzuje uroda Julii :) bardzo ciekawy jestem, jak wykreuje swoja bhaterke

grzegorz_kujawski_81

wszystkie panie są piękne i zdolne! :)

biernas_89

Nie można się z tym nie zgodzić :D można je lubić, lub nie...ale talent to one mają

ocenił(a) serial na 7
adriennee

Jestem ciekawa tego serialu. Różnie się pisze o dziewczynach, które zobaczymy w głównych rolach, ale moim zdaniem mogą stworzyć fajną i zgraną ekipą na ekranie. Po zajawkach widać, że jest między nimi jakaś chemia, więc pewnie dobrze się dogadują poza planem, a to zawsze potem wychodzi na plus produkcji. I wszystkie trzy śliczne.

pumeksx

Myślę, ze tu jest duża szansa aby stworzyc ciekawe kreacje, mamy tu przeciez do czynienia z bardzo zdolnymi aktorkami :)

adriennee

Czy tylko ja sie ta jaram panią Rosati? jaka ona jest piękna! chciałabym wyglądać tak na staroś eee znaczy, w jej wieku :D a premiery nie mogę się już doczekać!

adriennee

uroda całej trójki elelktryzuje - wiem, że to swiadomy zabieg, aby przyciągnąć przed TV, ale.. mnie się napewno udało :D

biernas_89

Fajnie wygladaja, to prawda, ale mysle, ze przed tv bardziej przyciagnie widzow tematyka serialu, jest dosc ostra. Wieniawa, gra tu chyba dziewczyne do towarzystwa, to moze byc ciekawa rola.

adriennee

No powiem Wam, że ja też się mega pozytywnie zaskoczyłam. Fajny serial. :)

ocenił(a) serial na 6
adriennee

Tez bardzo lubie wszystkie glowne aktorki. W serialu troche duzo zbiegow okolicznosci. Bohaterowie wpadaja na siebie jakby chodzilo o jakis Przasnysz, a nie Warszawe. Ale i tak dobrze sie to oglada.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones