PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 352
oceny
7,2 10 1 3352
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

Gra aktorska jest na poziomie kółka teatralnego. Dźwięk jak zwykle za cicho.

Prezesnowicki

To prawda, gra aktorska nie powala, chociaż bardzo często w polskich serialach jest całkiem niezła. Wieniawa wypada najgorzej.
Dźwięk to tragedia - często nie rozumiałam dialogów.
Fabuła jest nawet interesująca, ale po obejrzeniu pierwszego odcinka naszła mnie myśl przewodnia w stylu "Nikt nie jest szczęśliwy" albo "Ludzie myślą, że masz wszystko i jesteś szczęśliwy a ty płaczesz nocami w poduszkę". Trochę to smutne, ale chyba prawdziwe.
Obejrzę kolejne odcinki, by dac szansę temu serialowi.

Ps. Duży plus za to, że męskie role grają nieznani aktorzy (poza Bonaszewskim) . A przynajmniej ja ich nigdzie wcześniej nie widziałam.

ocenił(a) serial na 7
starlight_11

A mi się Wieniawa podobała. Taka młoda wyszczekana kobietka o uroku dziewczynki, trochę dresiara, trochę dzieciak jeszcze. Rola dobra dla niej + świetnie tam wygląda

ocenił(a) serial na 7
starlight_11

Bonaszewski jest znakomity, no ale to jak zawsze ;) Ławrynowicz w roli męża tyrana też bardzo autentyczny. A z dźwiękiem akurat ja nie miałam żadnego problemu, wszystkie dialogi jak do tej pory słyszałam bez zarzutu, czego nie mogę powiedzieć o wielu filmach fabularnych ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones