PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=829226}

Zawsze warto

7,2 3 352
oceny
7,2 10 1 3352
Zawsze warto
powrót do forum serialu Zawsze warto

No z taką obsadą to się zapowiada niezła produkcja XD.

ocenił(a) serial na 3
Ksiezniczka_123_216

Wieniawa, Królikowski i Zielińska. Ci państwo nie potrafią grać!

krupastas

Zapomniałeś o Rosati XD.

ocenił(a) serial na 3
Ksiezniczka_123_216

Rosati chociaż ma na koncie drobne sukcesy jak rola w Pitbullu, czy w Obławie, za która otrzymała nominację do Orła.Nie zmienia to faktu, że wybitną aktorką nie jest.
Wieniawa i Zielińska to słabiuśkie aktorzyny.
Julia ma masę fanek więc dzieciarnia będzie oglądać.

krupastas

Szczerze to chyba bardziej znośna dla mnie jest Zielińska niż Rosati.


PS. Chyba zapomniałeś o wielki sukcesie Wieniawy jakim jest Kobiety Mafii XD.

ocenił(a) serial na 3
Ksiezniczka_123_216

Taaa .Ostatnio gdzie nie wejdę widzę news w stylu: "Wieniawa rozstała się z partnerem", "Wieniawa ma nowego chłopaka", "Wieniawa ma romans z...". Nie rozumiem Jej fenomenu. KOMPLETNIE.Bardzo słaba aktorka, manieryczna.

krupastas

Podobno ma bogatych rodziców... piszę "podobno" bo nie jestem pewna tych informacji.

Ksiezniczka_123_216

Weronika jest akurat spoko, lubię ją ;)

WielkiSzu

też za nią przpadam, poza tym, jest teraz na topie - serial chociazby z tego powodu przyciagnie widza

krupastas

Uważam wręcz odwrotnie, Wieniawa już dawno udowodniła, że jest zaradna i utalentowana... Kasia Zielińska to dobra aktorka, a Królikowskiemu też nie można nic zarzucić..

krupastas

masz racje paweł nie potrafi grać

Ksiezniczka_123_216

Jak Zielińska skoczyła studia aktorskie, a Wieniawa stalą się gwiazdą? Trzy beztalencia. XD

Madeline70

Ja wgl nie rozumiem czemu w mediach tak nagłaśniają tą Wieniawę. Ludzi gówno obchodzi jej życie.

Ksiezniczka_123_216

Każdy nią rzyga. Rodzice promują córcie jak tylko mogą. Na dodatek jest w każdej reklamie , a to zniechęca do zakupu.

Madeline70

Reklamy zniosę. Wywiady z nią ... nie.

ocenił(a) serial na 6
Ksiezniczka_123_216

Zapewne dlatego, że jest młoda i ładna. Nie powiem, wybitną aktorką zasługującą na Oskara nie jest, ale.. Kurczę, każdy musi się nauczyć swojego fachu, A gdzie ma się tego nauczyć? Może w szkole aktorskiej? To tak jakbym ja jako piekarz uczyła się na blachę przepisów na lekcji bez żadnych praktyk, a potem chciała zatrudnić się w najlepszej piekarni. I tak lepiej, że startuje w reklamach i krótkich serialach, a nie w jakichś beznadziejnych ukrytych prawdach...
Ja jej wróżę karierę. Wybije się.

Siedemnasty_Pazdziernik

A mi się wydaję, że lepiej jest się uczyć aktorstwa w szkole aktorskiej niż w filmach Patryka Vegi.

ocenił(a) serial na 6
Ksiezniczka_123_216

Przynajmniej z filmów Patryka Vegi będzie się kojarzonym.

Siedemnasty_Pazdziernik

Wydaje mi się że lepiej być mniej znanym i dobrym aktorem, niż znanym beztalenciem.

Ksiezniczka_123_216

Wybór między showbiznesem a dobrym aktorstwem

Ponyfanka

No trochę prawdy w tym jest. Ja chyba wolę dobrych aktorów.

Ksiezniczka_123_216

Ja zdecydowanie też

ocenił(a) serial na 6
Ponyfanka

a ja tam wole dobry film

Siedemnasty_Pazdziernik

moze dajmy jej szanse?czy nie trening czyni mistrza? ;)

Ponyfanka

To, że o Julii i Rosati piszą plotkarskie media, to nie oznacza, że obie nie są dobrymi aktorkami...są i nie zasłużyły na hejt..ale cóż..ludzie zazdroszczą to piszą głupoty

agapie

dokladnie, to przykre, ze jestesmy tak przesianieci checia zhejtowania kogos. skad w was ten jad?

ocenił(a) serial na 7
agapie

No niestety jest tak, że te wszystkie „newsy” w mediach plotkarskich powodują, że o dziewczynach pisze się tylko z perspektywy plotek, sensacji, skandali. A to, że grają i są naprawdę niezłymi aktorkami schodzi na drugi, żeby nie powiedzieć trzeci plan. A szkoda, bo to niesprawiedliwe.

Ksiezniczka_123_216

Smiac mi sie chce z tych waszych komentarzy, jest wiele przypadkow utalentowanych osob, ktore nie skonczyły szkol , a sa dobre w tym co robia. Dziewczyny, czemu taki hejt? Rozumiem, ze same macie co najmniej doktorat w dziedzinie, w ktorej sie specjalizujecie?

Lencuszka

papierek nie swiadczy o czlowieku, ilez znakomitych aktorow nie skonczylo nigdy szkoly aktorskiej i dlatego mielibysmy nie dac im szansy na sukces?

Lencuszka

a hejtować Karolaka Adamczyka,Koterskiego przecież gwiazdy tego samego Adamczyk dobrze zagrał w całe szczęście Koterski 7 uczuć Karolak dobry czarny charakter w rezerwacie

Madeline70

Co za jad wypływa z ludzi...przykre. To nie szkoła czyni człowieka zdolnym, tylko ciężka praca - jedni wybierają szkołę inni od razu wybierają doświadczenie. Ukończona szkoła to nie wyznacznik..Ważna jest osobowość, pracowitość, talent...a Wieniawie nie można tego odmówić.

agapie

Zgadzam się w 100% - ale też widzę, że coraz więcej osób przekonuje się do serialu, bo zbyt pochopnie ocenili na początku. Dziewczyny też się bronią, fajnie grają :)

Ksiezniczka_123_216

Sporo dobrych opinii zachęciło mnie do oglądania :p Naprawdę fajny

lucynkaWawa

No niestety ja na żadną dobrą jeszcze nie natrafiłam :( Ale też przyznam że szczególnie nie szukam recenzji tego serialu bo średnio mnie kręcą takie produkcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones